بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ/ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن/ صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی/ هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ/ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ/ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ/ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا      
کد خبر: 32
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
رضایی نماینده بنیاد برکت استان خبر داد
رضایی نماینده بنیاد برکت استان در این خصوص گفت: تعداد 300 طرح به عنوان سهمیه شهرستان بافق در سال جاری پیش بینی شده است که با معرفی تسهیل گر جذب خواهد شد.

به گزارش بافق رسا از روابط عمومی بخشداری مرکزی بافق؛ در ابتدای این جلسه پورامینی بخشدار مرکزی عنوان داشت: در رابطه با معرفی تسهیلات برای اشتغال پایدار روستایی توانستیم با همکاری دستگاه ها و ادارات مرتبط رتبه برتر استان را کسب کنیم.

وی در ادامه افزود: امیدواریم این بار نیز با برطرف شدن موانع شاهد موفقیت در تخصیص تسهیلات به روستاییان باشیم.

پورامینی هم چنین خواستار روندی تسهیل کننده در شناسایی و جذب کارآفرینان و متقاضیان تسهیلات شد.

سپس رضایی نماینده بنیاد برکت استان در این خصوص گفت: تعداد ۳۰۰ طرح به عنوان سهمیه شهرستان بافق در سال جاری پیش بینی شده است که با معرفی تسهیل گر جذب خواهد شد.

وی اولویت دریافت تسهیلات را با متقاضیان ساکن در روستاها و سپس شهروندان دانست و مبلغ آن را چهارصد میلیون ریال به ازای هر نفر اشتغال اعلام کرد.

وی هم چنین گفت: هدف اشتغال زایی برای دهک پایین جامعه است.

در این جلسه هم چنین با نظر اعضای جلسه اولویت ها و رسته های شغلی مورد نیاز شهرستان برای معرفی طرح ها تعیین و  مقرر گردید پس از تعیین تسهیل گر توسط بنیاد نسبت به معرفی و ارسال طرح ها اقدام شود.

با پیشنهاد و اعلام آمادگی جهت جذب تسهیلات و ایجاد اشتغال مقرر گردید تعداد  ۵۰۰ طرح به عنوان سهمیه شهرستان در سال ۹۹ به استان پیشنهاد تا در صورت تصویب به شهرستان تخصیص گردد.


برچسب‌ها:,
ارسال نظر :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *