بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ/ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن/ صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی/ هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ/ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ/ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ/ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا      
کد خبر: 89
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
یادداشت :
این یادداشت توسط سیدمنصور میرهدایی پیرو خبر منتشر شده منتسب به صبح بافق درباره حکم مدیر عاملی عسکری میباشد و نظر خواننده برای ما محترم است.
امروز برای به نظاره نشستن قوچ و میش ها و کل و بزها به منطقه حفاظت شده کوه بافق رفته بودم . بعد از ظهر که نزدیک بافق شدم و در محدوده آنتن قرار گرفتم خبری را در گوشی مشاهده کردم که غیر منتظره بود. ( عسکری جایگزین فلاح شده است ) و چند دقیقه بعد خبری دیگر خودنمایی کرد که خبر اول را لغو میکرد … 
قبل از هر چیز باید از زحمات مهندس رضا فلاح تشکر کنم و امیدوارم وقت کرده باشند در زمان مدیریت برای آخرت خود نیز کاری کرده باشند . 
وقتی خبر لغو را مطالعه میکردم کاملا مشخص بود عده ای مغرضانه و بی انصافانه و با سبک رسانه های غربی  راست و دروغ را به هم آمیخته اند و کینه های خود را اظهار داشته اند تا شاید بتوانند با این روش ها هم محبوبیت عسکری را در دل مردم کمرنگ جلوه دهند و هم به مسئولان رده بالا برسانند این حکم خطرناک است و باعث عقب نشینی آنان شوند .
در این مقاله قصد بنده دفاع از هیچ فردی نیست ولیکن دور از اخلاق است که دروغی را ببینید و سکوت کنید .
ابتدا چون زیر خبری که در فضای مجازی پخش شده بود نام یزدرسا بود ، سایت ارزشی یزد رسا را بررسی کردم و نتوانستم اصل این خبر را پیدا کنم و بعد از آن سایت صبح بافق را باز کردم و باز همچنین خبری مشاهده نشد و در نهایت در اینترنت جستجو کردم و متوجه شدم تنها سایتی که اینجور خبر مغرضانه ای را منتشر کرده است بافق فردا است و زیر خبر نوشته شده منبع صبح بافق…
در این خبر آمده ، حاشیه سازی انتخاباتی در سنگ آهن بی نتیجه مانده و حکم مدیر عاملی عسکری را باعث این حاشیه سازی ها دانسته … همچنین تلاش کرده این حکم را مخفیانه و لابی گرایانه جلوه دهد  و در ادامه شنیده شده هایی را جار میزند
در اصل اصول خبرنگاری اجازه نمیدهد به شنیده ها دامن زد و این شنیده ها به گونه ای مطرح میشود که پای مقامات امنیتی و قضایی استان را به میان میکشد و درباره ممنوعیت انتصاب عسکری مطلب میزند.
این خبر به همین جملات بسنده نمیکند و تخلفاتی مالی را به او نسبت میدهد و درمورد جلب  وثیقه ۱۰ میلیارد تومان وی مطلب میزند. و در پایان خبر، از زبان یک منبع آگاه که احتمالا مردم را شایسته ندانسته اسمش را بدانند نوشته های دیگری بیان میکند که بهتر است بیش از این نگویم.
واما چند سوال ….
چه اتفاقی افتاده که یک سایت بافقی که مدعی است هدفش حمایت مسئولان بافقی و مهره سازی هست از این خبر استفاده کرده و اسم منبع را سایتی مینویسد که هم جهتش نیست؟
چرا در رسانه های دیگر این خبر یافت نمیشود ولی در سطح گسترده سعی به انتشار آن را داشته اند؟
آقای رضا فلاح چه به این قشر بدون هویت داده است و یا قرار است بدهد که عسکری نداده است؟
چرا باید در خفاء خبر بزنند و کوچکترین سند و منبعی را اعلام نکنند؟
آقای رضا فلاح که همیشه در انتخابات با تمام وجود تلاش میکند تا کاندیدش رای بیاورد و به سفارش نماینده مدیر میشود بیشتر دغدغه انتخابات دارد  یا عسکری؟
در این خبر مجهول گاهی عسکری را عسگری خطاب میکند که معلوم میشود حتی خود خبرنگار دوبار خبر را نخوانده است پس چطور انتظار دارید مردم باور کنند؟
آیا واقعا نماینده مجلس تماسی با وزیر گرفته و  هشدار داده که در بافق به خاطر این انتصاب آشوب به پا خواهد  و اگر اینچنین است آیا او با آشوب گران هماهنگ هست که میداند


ارسال نظر :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *